Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy:) Możesz wylicytować naszą aukcję dla WOŚP!

Na Allegro Charytatywni trwa nasza licytacja. Już siedmiu CUDOWNYCH ludzi licytuje naszą wspaniałą przesyłkę!!! A w niej 10 egzemplarzy pierwszego i 10 numerów drugiego magazynu Kosmosu dla dziewczynek  oraz kosmiczny kalendarz z autorskimi grafikami i spersonalizowanymi życzeniami od fundatorek Fundacji Kosmos dla dziewczynek.

Cała wylicytowana suma trafi do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i niech służy wszystkim maluszkom. Kosmiczny wygrany może przekazać swoją wygraną dalej – Fundacji Zaczytani.org, która dostarczy egzemplarze Kosmosu dla dziewczynek do biblioteczek szpitalnych pacjentów oddziałów pediatrycznych.

Licytacja jeszcze trwa i możecie wziąć w niej udział: tutaj jest link do niej.

Strasznie się cieszymy, że jesteście z nami i z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - licytuj przedmioty i wspieraj fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!