Wybraliście zwyciężczynie II edycji Plebiscytu Potęga Mocy

Obserwujemy jak dziewczynki w Polsce tracą wiarę w siebie już około 7. roku życia. Wzmacnianie dziewczynek to nasza wspólna sprawa! Dlatego powstał Plebiscyt Potęga Mocy organizowany przez Fundację Kosmos dla Dziewczynek .

Plebiscyt Potęga MOCY - logo plebiscytu

W Polsce jest bardzo dużo osób, organizacji, firm oraz inicjatyw społecznych, które wspierają dziewczynki. Chcemy o nich usłyszeć, pokazać je i uhonorować! Niech będą inspiracją i zachętą dla innych. Kierujemy nasze kosmiczne reflektory tam, gdzie dzieją się naprawdę dobre i mądre rzeczy.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 6 marca 2019r. w Warszawie wręczyłyśmy statuetki wybranym przez Was osobom i instytucjom.

Oto zwyciężczynie tegorocznej edycji:

MOC PRZYJAŹNI - fundacjakosmos.orgW kategorii MOC PRZYJAŹNI: Tamara Kasprzyk – Przybysz

W tej kategorii nominowane były także: Iwona Voicu i Anna Zajdel – Czeremcha

MOC DOBROCZYNNEJ OPIEKI - Plebiscyt Potęga MOCY - fundacjakosmos.orgW kategorii MOC DOBROCZYNNEJ OPIEKI: Ewa Rutkowska

W tej kategorii nominowane były także: Natalia Wawszczyk i Olga Ślepowrońska

MOC ODKRYWANIA - fundacjakosmos.orgW kategorii MOC ODKRYWANIA: dr Alicja Długołęcka

W tej kategorii nominowane były także: dr Joanna Maria Kwaśniewska i prof. Anna Brytek-Matera

MOC ORGANIZACJI - fundacjakosmos.orgW kategorii MOC ORGANIZACJI: Czerwona Wstążeczka

W tej kategorii nominowane były także: Fundacja Pozytywnych Zmian i Fundacja Nowoczesnej Edukacji Spunk

MOC WIZJONERSTWA - fundacjakosmos.orgW kategorii MOC WIZJONERSTWA: IBM

W tej kategorii nominowane były także: Bandi i 3M

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ich działania wzmacniające dziewczynki i kobiety w Polsce.

Wejdź na stronię www.potęgamocy.pl.
i przeczytaj więcej o laureatkach.