Trwa głosowanie w II edycji Plebiscytu Potęga Mocy

Obserwujemy jak dziewczynki w Polsce tracą wiarę w siebie już około 7. roku życia. Wzmacnianie dziewczynek to nasza wspólna sprawa! Dlatego Plebiscyt Potęga Mocy organizowany przez Fundację Kosmos dla Dziewczynek właśnie wystartował z II edycją.

Plebiscyt Potęga MOCY - logo plebiscytu

W Polsce jest bardzo dużo osób, organizacji, firm oraz inicjatyw społecznych, które wspierają dziewczynki. Chcemy o nich usłyszeć, pokazać je i uhonorować! Niech będą inspiracją i zachętą dla innych. Kierujemy nasze kosmiczne reflektory tam, gdzie dzieją się naprawdę dobre i mądre rzeczy.

Kapituła zakończyła już pracę nad werdyktem. Teraz Wy możecie wesprzeć swoim głosem osobę, instytucję lub firmę, która według Was zasługuje na kosmiczne wyróżnienie. Głosowanie trwa do 28 lutego. To jest ten najlepszy moment, aby zagłosować!

Wejdź na stronię www.potęgamocy.pl.  Zagłosuj na kandydatki z wielką mocą w pięciu kosmicznych kategoriach:

Zagłosuj w plebiscycie

Zrób to TERAZ. To jest ten najlepszy moment!