45 kosmicznych pakietów w rękach dzieciaków na oddziałach dziecięcych.

Kilka miesięcy temu ogłosiłyśmy zbiórkę na Facebooku, aby wysłać moc czytania dziewczynkom i chłopcom, którzy aktualnie przebywają w szpitalach. Kosmiczna społeczności nigdy nie zawodzi i tym razem udało się wysłać 45 pakietów magazynów do trzynastu polskich szpitali. Zdjęcia oraz słowa, które do nas spływają, dają nam pewność, że magazyny dobrze pracują. Dzieciaki czytają same lub ze wsparciem wolontariuszy, psycholożek i psychologów, rodziców. Jest moc!

Tutaj znajdziecie listę wszystkich oddziałów, na które trafiły pakiety.

LISTA SZPITALI DO KTÓRYCH DOTARŁY KOSMICZNE PAKIETY

Z wielkim wzruszeniem patrzymy, jak ludzie wykorzystują swoje najpiękniejsze moce, aby pomóc innym.

Dziewczynka trzyma w rekach Kosmos dla Dziewczynek
Mia, podopieczna Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, czyta „ Kosmos” z wypiekami na twarzy. Towarzyszy jej Kasia Cieśla – psychoonkolożka z Kliniki Mentalnej we wrocławskim Przylądku Nadziei. Nie mogą się doczekać kolejnego numeru!

Kosmos dla dziewczynek w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie

Przeczytaj również: